Традиционен Благотворителен коледен концерт-спектакъл в Бялата зала на Националната Художествена Галерия (Двореца)

Организатор - Лайънс Клуб София-Сити

Лайънс Клуб София-Сити сърдечно Ви кани на своя традиционен Благотворителен коледен концерт-спектакъл на 12 декември 2013 г. (четвъртък) от 19 : 00 часа в Бялата зала на Националната Художествена Галерия (Двореца). Всички ние, членовете на ЛК София-Сити, желаем да споделим с Вас уникалния моноспектакъл на Любен Чаталов - "Муха", едноактна пиеса от Иван Иванов, както и удивителното изпълнение на Нора Чернева и Група "Феникс". Средствата събрани по време на събитието ще се използват за подкрепа на каузата на ЛК София-Сити "Професионално бъдеще за деца в неравностойно положение".

Входът е с покани, за закупуването на които може да се обърнете към Петър Маламатенов - президент на ЛК София-Сити, 0888856066,  malamat@abv.bg.

Очакваме Ви. Заповядайте.
ЛК София - Сити