Процедура по регистрация на ново ръководство и права за достъп до сайта MyLCI

За подаване на отчети, актуализиране на членския състав и ръководствата на клубове е необходимо президента и/или секретаря на клуба да имат актуален и работещ акаунт за достъп до MyLCI.

Достъпът на всички бивши членове на ръководства, автоматично се прекратява към 01.07.2014 г.

Тази процедура е за актуализация на клубните ръководства и регистрация на сайта MyLCI след изтичане на достъпа на клубните ръководства, или  в случаите, когато настоящите клубни ръководства по една или друга причина нямат достъп:

1. Попълва се формуляр PU101 за актуализация на клубно ръководство

2. Същият се разпечатва, полагат се подписи, печат на клуба.

3. Оригиналния документ се сканира - цветно и се изпраща по е-мейл на Вице ДУ Пламен Чингаров

4. След като в МАЛК бъде обработена информацията, всеки член на ръководство самостоятелно си генерира акаунт за достъп до системата MyLCI на адрес https://mylci.lionsclubs.org/ със съответните права според длъжността му.

5. С генерирания акаунт за достъп секретаря и президента на клуба могат да правят корекции по членския състав, както и да подават месечни отчети за дейността

Изтегли формата от тук!