Паметен знак на Лайънс клуб Панагюрище на един от изходите на града

Новата придобивка е една от поставените цели за 5-тата годишнина на клуба.

„Изключително вълнуващо и приятно е, когато си поставиш една идея, когато успееш да я планираш и реализираш. Ние минахме през тези 5 години през едно много интензивно развитие, отбелязахме изключителни инициативи, станахме клуб на годината и се утвърдихме в панагюрското общество. Сега, чрез този знак и по този начин решихме да отбелижим трайното си присъствие.”

Така настоящият президент на панагюрските „лъвове” Сашо Господинов представи същността на открития на 11 септември паметен знак. Придобивката се намира на видно място в градинката срещу бензиностанция „Петрол” и ще оставя спомен у всеки минаващ от там.

В символичното откриване на знака, участие взе и зам.-кметът Галина Матанова, която съвсем семпло и по човешки пожела на добротворците „бъдете здрави, бъдете вдъхновени, бъдете благословени и продължавайте да бъдете истински човеколюбиви и всички ние да сътворяваме заедно смислени добри дела”.

„Ние не забравяме това, което казваме и го правим. Това е и почеркът на Лайънс клуб”, пък припомни в началото на церемония, бившият президент Георги Станчев.

За тържествената атмосфера и за удоволствието на гостите се погрижиха чаровните мажоретки на Мария Бензарова.