370 лв. събра благотворителният базар на Лео клуб Панагюрище

70 лв. събра организираният от Лео клуб - Панагюрище, благотворителен базар. Те бяха предоставени на Центъра за настаняване от семеен тип в града за закупуване на храна и напитки за Коледните и Новогодишни празници.

Пълен с благотворителни инициативи от страна на Лайънс клуб бе декември месец.

На 18 декември клубът организира благотворителен базар. Това се случи само седмица след кампанията „Подкрепи и сподели“, която пък се проведе в „Метро“ и от която санитарни продукти и храни бяха дарени на 15 дома за деца в страната, сред които и този в града ни.

Благотворителният базар на Лео клуб в Панагюрище беше във фоайето на “Театър дом паметника”, а предлаганите сувенири и лакомства бяха ръчно изработени от членовете на клуба. Организаторите са доволни от постигнатите резултати и обещават да продължат да работят в тази посока.