Лайънс обществата от Несебър, Бургас и Панагюрище в обща акция за децата в Средец

Елена Атанасова22:07, 09.02.2015г. | Прочетена : 1525

С много внимание и усмивки към малчуганите протече дарителската акция за подпомагане на децата в неравностойно положение от гр. Средец. По инициатива на Лайънс Клуб „Виа Понтика" в съботния ден членовете на бургаския, несебърския и клуба от Панагюрище бяха дарени детски и образователни книжки, пособия за рисуване, много играчки и лакомства и на двата центъра за настаняване от семеен тип в града. Със съдействието на г-н Румен Пасков бяха подарени и зимни пантофки за всяко дете. На мероприятието присъства и Секретаря на Националния Лайънс Дистрикт 130 България – д-р Любомир Димитров, който пое ангажимент да включи домовете в Средец в националната дарителска кампания „Сподели и Помогни“ на Лайънс България и МЕТРО, която ще подпомогне много деца от страната тази година.

„Продължаваме мисията на клуба ни да работим със социална насоченост към децата в областта, самият акт на дарение не е основното, а това да подбуди и останалите организации да ни последват и всеки направи своя благороден жест към тях, тогава помощта за децата ще е наистина голяма“ – коментира Христина Ангелова, Президент на ЛК „Виа Понтика“.
               ------------------------

ЗА КОНТАКТИ:

Елена Атанасова, Секретар Лайънс Клуб „Виа Понтика“ Бургас

тел: 0888 437 269

www.lions-viapontica.com

Четвъртък, 25 Октомври 2018
EUROPA Forum (Skopje, Macedonia FYROM)
Събота, 17 Ноември 2018, 19:30
ЛК Панагюрище