Лайънс обществата от Несебър, Бургас и Панагюрище в обща акция за децата в Средец

Елена Атанасова22:07, 09.02.2015г. | Прочетена : 924

С много внимание и усмивки към малчуганите протече дарителската акция за подпомагане на децата в неравностойно положение от гр. Средец. По инициатива на Лайънс Клуб „Виа Понтика" в съботния ден членовете на бургаския, несебърския и клуба от Панагюрище бяха дарени детски и образователни книжки, пособия за рисуване, много играчки и лакомства и на двата центъра за настаняване от семеен тип в града. Със съдействието на г-н Румен Пасков бяха подарени и зимни пантофки за всяко дете. На мероприятието присъства и Секретаря на Националния Лайънс Дистрикт 130 България – д-р Любомир Димитров, който пое ангажимент да включи домовете в Средец в националната дарителска кампания „Сподели и Помогни“ на Лайънс България и МЕТРО, която ще подпомогне много деца от страната тази година.

„Продължаваме мисията на клуба ни да работим със социална насоченост към децата в областта, самият акт на дарение не е основното, а това да подбуди и останалите организации да ни последват и всеки направи своя благороден жест към тях, тогава помощта за децата ще е наистина голяма“ – коментира Христина Ангелова, Президент на ЛК „Виа Понтика“.
               ------------------------

ЗА КОНТАКТИ:

Елена Атанасова, Секретар Лайънс Клуб „Виа Понтика“ Бургас

тел: 0888 437 269

www.lions-viapontica.com

Събота, 17 Февруари 2018, 08:30
ЛК Смолян
13-та ЗИМНА ЛИОНИАДА - ПАМПОРОВО 2018
Неделя, 18 Февруари 2018, 08:30
ОС на АЛК Дистрикт 130 - България
Петък, 23 Февруари 2018
Бал 10 години ЛК Стара Загора Августа
Събота, 17 Март 2018, 19:00
Пролетен бал на Лайънс клуб Габрово!
Неделя, 25 Март 2018, 10:00
БУКВОПЛЕТ 2018 в РУСЕ!