Волейболен турнир за купата на ЛK Панагюрище

На 25.10.2015 г. в зала "Арена Асарел" при отлична организация и голям интерес се състоя турнира на юноши старша възраст за купата на „Лайънс клуб“ Панагюрище. Турнира бе открит с любезното участие на мажоретен състав с ръководител госпожица Мария Бензарова.При оспорвани мачове , много голям интерес от страна на любителите на волейбола, турнира приключи , като отбора на "Пан Волей" показа своето пълно превъзходство над останалите отбори.

I място - ВК "Пан Волей" Панагюрище
II място - ВК "Металик" Сопот
III място - ВК "Велинград Волей"

Индивидуални награди:

ВК "Пан Волей" Панагюрище
Най-добър посрещач - Станимир Муховски
Най-добър централен блокировач - Станислав Дюлгяров

ВК "Металик" Сопот
Най-добър диагонал на разпределителя - Иван Караганчев
Най-полезен състезател - Константин Канагрохов

ВК "Велинград Волей"
Най-добър разпределител - Николай Ласков
Най-добро либеро - Димитър Георгиев

Купите и плакетите за индивидуалните награди бяха връчени от паст президентите Любомир Спасов, Сашо Господинов, Стоян Василев и членове на управителният съвет на „Лайънс клуб“ Панагюрище. На всички състезатели бяха раздадени тениски с логото на „Лайънс клуб“ Панагюрище.

Беше изказана благодарност за огромната подкрепа и съпричастност на „Лайънс клуб“ Панагюрище към децата, занимаващи се с волейбол.