Лайънс Клуб и Лео Клуб Панагюрище дариха апарати за измерване на кръвно налягане

Изпълнени с благодарност бяха думите на Мария Муховска, председател на териториалната организация на „Съюз на слепите в Бъргария“ приела второто дарение на апарати за измерване на кръвното налягане със звукови панели за отчитане на резултата от измерването по повод отбелязването на 15 октомври световния ден на хората със зрителни проблеми.Заедно с младите  Леовци, Лайънс клуб Панагюрище закупи и дари 7 апарата. „Това ще стане традиция в нашите взаимоотношения със „Съюза на слепите“ в град Панагюрище, защото Лайънс Клуб Панагюрище служи и помага на хората в неравностойно положение да имат нормален и достоен живот“- заяви д-р. Катя Симеонова, Президент на Клуба.