Награди и отличия за 2015 – 2016 Лайънс година

Пламен Чингаров18:53, 01.06.2016г. | Прочетена : 2610

По време на 15-та Национална конвенция бяха отличени клубните постижения за 2015-2016 година. Отличия по направления и парична награда от 250 лв получиха клубовете:

Номинация:

Международни контакти и побратимяване – International Relations Award -

Лайънс Клуб - Русе Сексагинта Приста, с Президент Елица Табакова - за осъществено клубно побратимяване с ЛК Сибиу Милениум, практически съвместни действия с румънския си партньор и кампания „Ангели върху стъкло”

Номинация „Проекти в общността” - Community Activity Award –

Лайънс Клуб Пловдив Филипополис , с Президент Татяна Йорданова - с най-много публикации в lions.bg, свързани с успешни акции в подкрепа на местната общност

Номинация “100 Годишен юбилей” - Centennials Award -

Лайънс Клуб Панагюрище, с Президент Катя Симеонова – за представяне на дейности в четирите приоритетни направления на 100-годишния Лайънс юбилей

Номинация Растеж на членство/ Membership Award –

Лайънс Клуб Велинград, с Президент Венета Захариева, – с най-висок относителен нетен ръст от 31%

Клуб спонсор на нов клуб – Sponsor a New Club

Лайънс Клуб Габрово, с Президент Евгения Стефанова

Номинация „Активен Клуб” – Excellence Awards –

Лайънс Клуб Свиленград,с президент Красимира Маноловакомплексна и престижна награда за проекти в общността, ръст и удовлетворение на членовете, организационна стабилност.

КЛУБ НА 2015-2016 ГОДИНА и парична награда от 1000 лв :

Лайънс Клуб СТАРА ЗАГОРА АВГУСТА, с президент Анелия Кънева