С младежки усмивки в Европа

За четвърта поредна година Лайънс клуб Свилена изпраща младежи в Европа по програмата за обмен на млади хора между държавите. Тази година интереса бе огромен , но и децата, които бяха одобрени и ще пътуват са шест. Две заминават за Италия ,по едно за Германия, Норвегия, Дания, Австрия. Престоя на децата е напълно безплатен и се поема от посрещащите Лайънс клубове.Две седмици ще бъдат настанени в приемни лайънс семейства и една в Лайънс лагер.
Дамите изпратиха своите посланици с подаръци и сувенири за държавите, където отиват и им пожелаха незабравима лайънс ваканция, щури забавление и много летни емоции.
Да се завърнат живи, здрави, да представят достойно себе си, клуба, Свиленград и България.
От своя страна в Свиленград ще пристигнат три деца от Италия и Финландия, който ще бъдат 10 дни на гости на дамския клуб и семействата на децата.