Млади хора за пример

"АКО ИМАШ ЛЮБОВ ИМАШ ВСИЧКО,АКО НЯМАШ ЛЮБОВ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ!"

19.10.2016

"Ако имаш любов имаш всичко,ако нямаш любов няма значение какво друго имаш!" -Така мислят и горят двама млади хора, които само преди няколко дни станаха семейство-Стелиана и Иван Дюлгерови.

Само че, освен любов, тези страхотни младежи имат огромни сърца, добри души и желание за добротворство.

Стелиана е от Свиленград, а нейния избраник от Петрич. Решават да кажат заветното "ДА" и сватбеното тържество в града Иван.Разпращат покани из цяла България-за да споделят този ден със всички свои приятели.До тук... нищо необичайно.

Необичайното идва, когато хората получили покани зачитат , че вместо букет, младоженците желаят да получат паричния еквивалент на цветята , които да бъде пуснат в кутия,а средствата събрани там да бъдат дарени на Дамски Лайънс Клуб Свилена Свиленград и използвани за техните многобройни, значими и обществено полезни акции. Изненадата за нас бе голяма, приятна и много мила. Разбира се приехме с радост .Всичко, което правим има смисъл има отзвук...щом сме накарали едни млади хора да преосмислят и помислят за благотворителност в сватбения си ден.....да бъдат добротворци, да помогнат и зарадват децата на Свиленград.

Благодарим ви, сем Дюлгерови!!!!

Ние дамите също успяхме да усмихнем младоженците-като им направихме един символичен подарък- изпратихме ги на романтичен уикенд на дестинация ,където предварително "едно пиленце " ни каза ,че желаят да посетят -Плевен и околностите. Бъдете здрави, мили, млади хора обичайте се, създайте прекрасно семейство, възпитайте децата си в доброта и съпричастност, остарейте заедно!!!!Бъдете щастливи!

Ваши приятели, дамите от Лайънс клуб Свилена Свиленград!!