RLLI - Регионален Лайънс Лидерски Институт

07.09.2017г. до 10.09.2017г. - Несебър, хотел „Сол Несебър“

Ръководството на АЛК Дистрикт 130 България работи по организацията на RLLI 2017/2018 - РЕГИОНАЛЕН ЛИДЕРСКИ ИНСТИТУТ, който ще се проведе от 07.09.2017г. до 10.09.2017г. в гр. Несебър, хотел „Сол Несебър“, ул. Аурелия Булевард №7а (на обичайното място, където провеждаме Общите си събрания през м. Септември).

Допълнителна информация и програма ще получите в края на м. Август 2017г.

Теми за семинарите:

1. LCIF – Проекти за ЛК – европейски източници – Лектор ПДУ Пламен Чингаров

2. Обучение на Клубните ръководства – Лектори Любомир Димитров и Владислав Симчев – Регионални председатели

3. Уеб Ресурси и Буквоплет – Лектор Владислав Симчев

4. Привличане на нови членове – Лектор 1-ви ВДУ Васил Клявков

5. Работа с Медии и реклама – Милена Хлебарова

МОЛЯ НАПРАВЕТЕ НЕОБХОДИМАТА ОРГАНИЗАЦИЯ, ЗА ДА ОСИГУРИТЕ ПРИСЪСТВИЕ НА МИНИМУМ 2 ЧЛЕНА ОТ КЛУБ (ПРЕЗИДЕНТ И СЕКРЕТАР по възможност). Изпратете обратна информация за номинираните членове от Вашите клубове с телефонни данни, за да направи Дистрикта организация по резервиране на нощувките и храната.

АЛК Дистрикт 130 България кандидатства пред LCI за финансиране на проекта РЕГИОНАЛЕН ЛИДЕРСКИ ИНСТИТУТ и беше одобрен тази година!

По-голяма част от разходите на участниците в Лидерския Институт ще бъдат платени от АЛК (трябва да имаме информация, за да резервираме стаята). Тази информация ще ни е необходима най-късно до 01.07.2017г.

В РЕГИОНАЛНИЯ ЛИДЕРСКИ ИНСТИТУТ задължително участие трябва да вземат и номинираните и утвърдени за ЗОНАЛНИ ПРЕДСЕДАТЕЛИ.

Информация за заявки с участието ви от 07-10.09.2017г. изпращайте направо на новият СЕКРЕТАР НА ДИСКТРИКТА
Дорина Денчева – е-мейл:Dorina_de@abv.bg

и  Дистрикт Управител Елект:
Васил Клявков, е-мейл:Vkliavkov@abv.bg.