Лъвове зарадваха децата от „Мария Луиза” с раници за 15 септември

Анета Попова09:44, 15.09.2017г. | Прочетена : 626

Бележници и тетрадки получиха за поредна година от „Лайънс клуб Пловдив-Филипополис” учениците от дома. Обмислят изграждане на парник в двора

С раници за първия учебен ден зарадваха децата от Дома за деца лишени от родителски грижи „Мария Луиза” членовете на „Лайънс клуб Пловдив-Филипополис”. За пета поредна година в навечерието на 15 септември лъвовете купиха 20 ученически чанти, за да може малките ученици да прекрачат щастливи и със самочувствие школския праг. Заедно с това за децата са осигурени бележници с лични карти и тетрадки на обща стойност 500 лева.

Попътен вятър, да бъдат усърдни в уроците и да следват мечтите си пожела на децата президентът на клуба Марин Калнев.

С подкрепата на клуба таланти от дома купиха спрейове и изрисуваха с графити стените около новото спортно игрище. От „Лайънс Филипополис” осигуриха и различни сортове семена за био градината в двора. Има идея и за изграждане на парник, където децата да отглеждат целогодишно растения.

Четвъртък, 25 Октомври 2018
EUROPA Forum (Skopje, Macedonia FYROM)
Събота, 17 Ноември 2018, 19:30
ЛК Панагюрище