Прекрасните `баби` от ЛК Сексагинта Приста, отпразнуваха по забавен начин Бабинден

Деница Тиханова18:17, 07.02.2018г. | Прочетена : 1282

ЛК от Русе се събраха и призоваха по забавен начин за борба с демографската криза

С много смях и веселие, "бабите" в Лайънс клуб Русе Сексагинта Приста отбелязаха Бабинден! Партито ни уважиха нашите приятели от Лайънс Клуб Русе и Русе Север, които бяха приобщени и съпричастни с нас. Поверието повелява-на този ден мъже и жени да не се различават и за това всички наши гости от мъжки пол бяха дегизирани като жени! Д-р Константинова, която празнува двоен празник нарече всички присъстващи с добри думи за плодородие и като виден акушер-гинеколог призова за борба с демографската криза. Нашите мили Лайънс баби пък се бяха представили перфектно в кулинарната ни изложба-базар. Специални благодарности и на един млад татко-Лайънс приятеля ни Влади Симчев, които доказа с невероятното си суши, че и мъжете са добри готвачи.
Честит празник от нас.

Ние служим!

Четвъртък, 25 Октомври 2018
EUROPA Forum (Skopje, Macedonia FYROM)