Напусна ни ПДУ Екатерина Игнатова!

Дистрикт 130 България изказва искрени съболезнования на близките на Катя!

Уважаеми Лайънс приятели,
С дълбока скъб съобщаваме, че вчера, 01.04.2020. в град Своге е починала Екатерина Игнатова.
Лайонеса Кейт, както я наричахме всички ласкаво бе един от вдъхновителите и водачите на Лайънс движението в България. Тя бе и ще остане светла Лайънс приятелка, добротворка, съзидателка и водачка. Нейните мечти за полет с широко разперени криле надхвърлиха границите на Лайънс клуб "София Средец" и организираха и създадоха нови хоризонти за много млади и талантливи Лайънс приятели.
Благодарение на силната й вяра в правилното, тя направи света около нас по-добър. Като майка, баба, общественик, учител и истински човек, Лайонеса Екатерина Игнатова ще остане в сърцата и душите ни завинаги.
Ръководството и членовете на Lions Clubs Bulgaria - District 130 изказват искрени съболезнования на близките й.

Светлина по пътя й!
Бог да я прости.