Програмата ПРИНОС ЧРЕЗ ВНОСКА, в България

Какво е общото между почти 46000 Лайънс членове по света?

Те стават "Принос чрез вноска" Членове (Contributing Members), като даряват поне 20 USD на МАЛК.

Тази годишна програма за членство , наричана членство "Принос чрез вноска" (Contributing Membership) регламентира три нива на подкрепа: 20 USD, 50 USD и 100 USD.

Повече информация на http://www.lcif.org/EN/ways-to-give/recognition-programs/contributing-member.php#sthash.rTeG1Ndf.dpuf

Дистрикт Управителят на Дистрикт 130 въвежда от тази година същата програма "Принос чрез вноска" и за България.

Донорите, допринасящи за развитието на организацията чрез дарение на АЛК Д130 от 20 лв. ще получат признание чрез бронзова значка. Членовете, дарили 50 лв. на АЛК ще получат сребърна значка, а  тези, дарили 100 лв. или повече, ще получат признанието на АЛК Д130 чрез златна значка.

За целта стартира разработката на модул електронен магазин и електронни разплащания на сайта - Lions.BG. С реализация на софтуер ще е възможно интерактивно и абсолютно автоматизирано всеки желаещ да може да предостави бързо и лесно дарение на АЛК.