`Ангелите` от Лайънс клуб София Диамант сбъдват детски желания

Дамите са съорганизатор в инициативата „Ангелска елха”, заедно с Клуб за нестопански организации.

Лайънс клуб София Диамант е съорганизатор в инициативата „Ангелска елха”, заедно с Клуб за нестопански организации. Проектът е насочен към 35 деца от първи клас и предучилищна подготовка в училище „Никола Вапцаров”, гр. Търговище. Децата са от изключително бедни семейства и нямат възможност да получат коледни подаръци.

На 06.12.2013 г. се проведе първата част от мероприятието – всяко дете написа своето желание за Коледа и малките ангелски пликове бяха поставени на Ангелската елха.

На 20.12.2013 г. се проведе тържественото раздаване на подаръците, осигурени от „Ангелите” на Лайънс клуб София Диамант за бедните деца от Търговище. Подаръците бяха раздадени от Мария Томасен и Петя Кирилова. Всяко дете  получи подаръка, който си беше пожелало, заедно с коледни сладки и лакомства. Малчуганите изпяха коледни песни и рецитираха стихотворения.

Пожелаваме на всеки да има възможност да види такива погледи, да почувства такова възхищение и да получи толкова много благодарност.