Лайънс клубовете от гр. Русе Ви канят на БАЛ с МАСКИ!

Събитието се организира с подкрепата на кмета на Община Русе, г-н Пламен Стоилов!

Скъпи приятели,

В навечерието на Сирни заговезни, имам удоволствието да ви поканим от името на Лайънс клубовете от гр. Русе заедно да възродим една традиция от Стария Русе:

БАЛ С МАСКИ - гр. Русе, Доходно здание, Зала ЕВРОПА в събота, на 01.03.2014 г. от 19.00 часа

Събитието се организира с подкрепата на кмета на Община Русе , г-н Пламен Стоилов. Бални танци, прекрасно настроение и много изненади със специалното участие на трио ТЕНОРИТЕ, трио СОПРАНО и дуо ВалДи.

Благотворителната инициатива на ЛК Русе, ЛК Русе Север, ЛК Русе Сексагинта Приста и ЛК Русе Истър ще се проведе под мотото "Да обединим услията си за осъществяване на една благородна кауза - завършване на Храм Всех Святих - гр. Русе"

Дрескот - костюми от викторианската епоха, ретро елегантни костюми или костюми имитиращи известни личности, филмови герои или комични тоалети!

Цена на куверта - 50.00 лв.

За куверти, записвания, резервации за нощувки в гр. Русе, както и друга допълнителна информация моля да се свържете с представител на ръководствата на някой от четирите Русенски клуба.

Очакваме Ви!

Тити Терзиян - секретар на ЛК Русе Сексагинта Приста