`Русенски` БАЛ С МАСКИ в подкрепа на довършването на храм `Всех Святих`

Лайънс клубовете от `малката Виена` събраха 2705 лв. за каузата в навечерието на Сирни Заговезни

01 Mar, 2014

2705.50 лв. бяха събрани в поредната благотворителна инициатива на Лайънс клубовете в Русе за строежа на храма „Всех Святих”. В зала „Европа” дамите от ЛК Русе Сексагинта Приста и останалите клубове - ЛК Русе, ЛК Русе Север, ЛК Истър, организираха маскен бал, на който всички участници и гости /Ротари Клуб и Зонта клуб/ бяха облечени в рокли и костюми от късното Средновековие до края на 19 век. Президентът на клуба Даниела Владова, благодари на кмета Пламен Стоилов, с чието съдействие се проведе проявата. Световноизвестни оперни арии изпълниха трио „Сопрано”, трио „Тенорите”, танцува клубът по спортни танци „Настроение”, а на финала участниците бяха зарадвани от изпълнения на дуо „ВалДи”- Валди Тотев и цигуларката Дими Димитрова.