Нов стрийт фитнес в Стара Загора, парк Тракия от ЛК Тракия и ЛК Августа

На 18 декември 2014 г. в парк „Тракия” в гр.Стара Загора беше открит нов стрийт фитнес. Проектът е изпълнение на съвместните усилия на Лайънс клуб Стара Загора – Тракия и Лайънс клуб Стара Загора – Августа.

Върху изградената площадка са монтирани 6 уреда – мултифункционален тренажор, мултифункционален тренажор за изтласкване, лежанка за коремни преси и гърди, уред за „лунно ходене”, кардио тренажор, тренажор за разтягане и укрепване на краката.

Средствата за финансиране на проекта са събрани от обща благотворителна вечер на двата Лайънс клуба и техни приятели в размер на 7000лв. Две хиляди лева са получени като насрещно финансиране от Обществен дарителски фонд Стара Загора и 9000лв. са осигурени от Община Стара Загора.

Площадката е дарение от двата лайънс клуба на гражданите на Стара Загора.

Весели празници!

Светослав Иванов

Приветствия за това начинание. Браво! Хиляди приятелски поздрави ЛК София Св. Иван Рилски