ЛК Филипополис и ЛЕО клуб Пловдив отбелязаха Международния ден на детето

Един прекрасен слънчев ден, изпълнен с много радост и усмивки накара стотици пловдивчани да празнуват заедно с децата си 1-ви юни - Международния ден на детето. С Карнавално шествие „Парад на приказни герои“ празничната вълна се пренесе от Римския стадион до сцената на площад „Стефан Стамболов“. Организатори на събитието са ИК „Жанет 45“, Народна Библиотека „Иван Вазов“ в партньорство с Лайънс клуб „Филипополис“ и ЛЕО клуб Пловдив. То бе част от богатата празнична програма на Община Пловдив посветена на празника на детето. Приказните герой оживяха с нашите деца и с голямо удоволствие те разказваха за тях и показваха костюмите си. За доброто настроение се грижиха актьорите от Кукления театър, които каниха публиката на сцената да се изявяват. Децата се надпреварваха със стихове и песни за наградите на „Младия Пловдив чете“. Поздравите им носеха послания за любов, доброта, радост и най вече желание за слънчево лято, изпълнено с много игри и забавления.

ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ