58 човека бяха подпомогнати благодарение на инициативата КУПИ И ДАРИ

Около 400 кг хранителни продукти, разпределени и доставени на 58 човека от Панагюрище и общината, определени по критериите за нуждаещи се на социалните служби. Такава е равносметката от провелата се благотворителна  инициатива на „Лайънс клуб“- Панагюрище и верига хранителни магазини „Дани” под надслов „Купи и дари”.
От „Лайънс клуб“-Панагюрище се обърнаха с благодарствено писмо към всички, които са участвали в добрата кауза:

Уважаеми Съграждани!
Ние, членовете на „Лайънс клуб“ – Панагюрище, изказваме нашата най-искрена благодарност към всички Вас, които подкрепихте нашата благородна кауза „Купи и дари“, стартирала на 15 декември 2015 г. до 15 януари 2016 г.
От сърце благодарим и на нашите партньори – собствениците на верига хипермаркети „Дани“ – Димитър и Валентин Влайкови, без чиято активна подкрепа тази инициатива не можеше да бъде реализирана.
В резултат на съпричастността на всички нас, бяха събрани и дарени около 400 кг хранителни продукти, разпределени и доставени на 58 човека от Панагюрище и общината, определени по критериите за нуждаещи се на социалните служби.
С пожелание за здраве, мирна и успешна 2016 година!
С уважение,
Членовете на ЛК Панагюрище