Leo Дистрикт България

През април - месеца на Leo, на Лазаровден Лео Дистрикт България оповести създаването си с нестандартна среща онлайн. Организацията обединява Лео клубове с младежи от 12 до 30 г. от Пловдив, Русе, Панагюрище, Стара Загора, Габрово, Видин и Плевен.

Гост на събитието бе Leo Mafalda Infante от Португалия, член на ILO Council, която приветства българските Лео и пожела много нови приятелства и възможности.

Лео и Лайънс по групи се опознаха и споделиха какво ги вдъхновява да служат и кои са запомнящите се акции и общественополезни дейности на клубовете им. Денят на Земята 22 април Лео отбелязаха заедно с презентация с интересни факти и дискусия как Лайънс и Лео можем да бъдем полезни и въздействаме за по-добра околна среда.

Желаем много успехи и ползотворно преживяване на всички ЛЕО в България и благодарим за полезните Ви дела за обществото!

Адмирации на всички Лайънс клубове в България, които спонсорират Лео клубовете и за подкрепата на нашите млади приятели и бъдещи лидери!

Успех на Лео Дистрикт България и ръководството му в лицето на Лео Мария Клявкова - президент и Лео Таня Узунова - вице-президент!