Роди се Lions клуб Велико Търново Янтар

Добре дошли в голямото Lions семейство, скъпи приятели от Lions клуб Велико Търново Янтар!

Заслужавате аплодисменти, защото не Ви спряха трудности и ограничения!

Клубът е смесен, чартиран с номер 145795 на 31 март 2021 с президент Галина Генчева, секретар Снежана Петрова и ковчежник Дияна Николаева и вече има 28 членове!

Скоро след създаването си клубът се включи в националната Лайънс кампания за залесяване Зелена Мисия и участва в заснемането на видео за Лайънс Парад на Нациите на българската Лайънс делегация. Дами от клуба се включиха с кулинарни шедьоври в проекта на Lions New Voices от Дистрикт 118К Турция, който изгради мост на приятелство и обедини над 100 Лайънс приятели от двете държави заедно да приготвят баници, сладкиши и кексове за хора в нужда.

Горди сме да СЛУЖИМ ЗАЕДНО, ОБЕДИНЕНИ В ДОБРОТА И МНОГООБРАЗИЕ!

Блестете и вдъхновявайте, бъдете здрави и пазете приятелството и хармонията помежду си!

#WeServe

#ЗаедноСилниЗаПромени