Покана финал 2020-2021 Лайънс година

Дата: 3 юли 2021, събота, 18:30 часа

Място:  Спа Хотел Армира****, Старозагорски бани, Бална зала и Лятна градина

Дрескод: официално облекло

Куверт: 70 лв. (50 за сметка на госта, 20 от АЛК Д130)

Първата част ще се проведе в Бална зала на хотела за финал на Лайънс година 2020-21 с връчване на годишните отличия на Лайънс клубове и членове и предаване Лайънс символите от ДУ Анелия Кънева и Кабинет 2020-21 на ДУ Владислав Симчев и Кабинет 2021-22. Втората част – вечеря и парти при хубаво време ще бъде в лятната градина, ако вали – в Бална зала.

Местата са ограничени до 120. Моля в срок до 20.06.2021 да заявите участие на Секретаря на Дистрикт 130 Неделина Младенова nedelina66@abv.bg, тел. 0888 709606 и да запазите място, като заплатите 50 лв по сметка в полза на: Асоциация на ЛК Дистрикт 130-България:

IBAN: BG55UNCR96601056610117, BIC: UNCRBGSF в Уникредит Булбанк,

Основанието за плащане: ДАРЕНИЕ

Ако с един превод плащате за повече участници, моля да уточните със Секретаря имената им, за да имаме точен списък на потвърдените гости. В заявката уточнете избора си за основното меню: постно, свинско или риба. Кувертът включва: уелкъм дринк, вечеря с тристепенно меню, напитки, артистична програма.

Част от разходите за вечерята, програмата и др., свързани с организацията ще бъдат за сметка на бюджета на АЛК Д130 България за събрания и конвенции.

Настаняването е за сметка на гостите – по избор в някой от хотелите в Старозагорски бани  - Спа Хотел Калиста, Хотел Св. Теодор Тирон, Хотел Извор и в Спа Хотел Армира и ПС Марица-Изток, с които сме договорили специални условия и запазили посочения долу брой стаи, както следва:

Спа Хотел Армира   http://armirahotel.com/

Настаняване за 03.07.2021 г- цена на човек:

Вид помещение

Цена на човек при двойно настаняване

Цена на човек при единично настаняване

Брой поме щения

Брой и тип легла

Двойна стая делукс

60 лева

95 лева

Отд. легла

Апартамент делукс- 1 спалня

60 лева

Спалня

Цените са за един човек, за една нощувка, за съответния тип настаняване (единично, двойно) и включват:  богата закуска на блок маса от 08:00 до 10:00 ч в ресторант Армира, 25-метров басейн с топла минерална вода, вградено джакузи, финландска сауна, инфраред сауна, парна баня, зона релакс, фитнес център, безжичен интернет в хотелския комплекс, частен паркинг, туристически данък и застраховка, цената с 9 % ДДС.

Описание на помещенията в СПА хотел Армира

• Апартамент De Luxe - намират се в Апартхотел „Армира” (разполагат с хол, една спалня-цяло легло, тераса, климатик, 2 LCD телевизора, минибар, телефон, баня с вана, сешоар,самостоятелен СОТ.
  • Двойни стаи делукс - намират се в основна хотелска част . 11 от стаите са с тераса, Всички стаи са напълно реновирани в края на 2018 г, разполагат с LCD телевизор , мини бар ,телефон , баня, сешоар, разтегателно канапе за деца до 12г

Апартаментите делукс са налични за настаняване и за две нощувки 2 и 3 юли. Във всички помещения може да се настанят деца до 12 г възраст- безплатно !

Настаняване в деня на пристигане: след 15:00 ч, Освобождаване в деня на заминаване: до 12:00

ПС Марица-Изток   http://hotels.marica-iztok.com/bg_custom_hotel1.html

42 лв за двойна стая, 36 лв за единична стая – без включени закуски, басейн и др. – има налични 15 стаи за нощувки на 2 и 3 юли, запазени за наши гости.

И в двата хотела гостите ще си плащат при настаняването предварително запазените стаи до изчерпване на наличността – чрез записване при Секретаря Неделина Младенова в срок до 20 юни!

Очакваме Ви!

Анелия Кънева и Кабинета на АЛК Д130 България 2020-21