Нашата нова кауза ! @FAST Heroes 112/ БЪРЗИ ГЕРОИ 112

@FAST Heroes 112/ БЪРЗИ ГЕРОИ 112 - програма за здравно образование, подкрепена от Lions Club International и Световната организация по инсулт. Знаете ли, че 1 от всеки 4-ма възрастни ще получи инсулт през живота си? А инсултът е най-често срещаната причина децата да загубят своите баба и дядо! FAST Heroes 112 / БЪРЗИ ГЕРОИ 112 е световна програма с мисия да обучи децата да предават знания и умения на своите баби и дядовци как да разпознават симптомите на инсулт, за да спасят живота им !
Образователната програма се фокусира върху специалната връзка между децата и техните баби и дядовци, които са най-застрашени от инсулт. Насърчаването на здравното образование от ранно детство е в полза не само за децата, но и за техните семейства, приятели и за обществото ни като цяло. За Lions Clubs Bulgaria - District 130 е радост да работи за тази благородна кауза!