Помощ за пострадалите от земетресението в Турция

Където има нужда, там са и Lions

Приятели,

На 6 февруари светът, южната ни съседка Турция и Сирия се събудиха с нова, страшна тревога. Земетресения, разрушения, жертви! Ужас и болка! Хора без дом, хора без близки, хора за които днес денят е друг! Там е зима, там е студ...

Съпричастни сме и готови за помощ. Лайънс е там, където има нужда от подкрепа, средства и приятелство!

Lions Дистрикт 130 България призовава всички свои клубове, членове, приятели и съмишленици да окажем подкрепа на пострадалите в съседна Турция.

Събираме финансови дарения тук https://lions.bg/donate/1983 (с карта или PayPal) или

можете да дарите и с банков превод към:

АЛК Дистрикт 130 България

IBAN: BG55UNCR96601056610117, BIC: UNCRBGSF   Уникредит Булбанк

Основание: Дарение за пострадалите от земетресение

АЛК Дистрикт 130 ще предостави събраните средства директно чрез Лайънс структурите в Турция, които работят на терен и знаят най-добре конкретните потребности. По този начин ще окажем навременна и конкретна помощ.

Локално Лайънс клубове и членове по своя преценка и възможност ще даряват и материали в партньорство с други доброволци и организации.

Има ли по-голяма трагедия от това над 4000 човешки живота да останат под руините на опустошителното земетресение? Има ли по-голям ужас от това да знаеш, че под отломките  има живот, а ти не стигаш до него?

Отново е време да покажем единство, съпричастност и грижа!

Мир на душите на загиналите, милост и кураж на живите!

Ние служим на вълната на приятелството!