Обръщение на ДУ мандат 2024/25 д-р Любомир Димитров

Покана и оферта за Първа лайънс среща за мандат 2024 г. - к.к. Албена, 06 - 08.09.2024 г.

Скъпи Лайънс приятели,

Здравейте и добре дошли в месеца на свободния дух, любовта, човечността, слънцето и морето. Отминаха емоциите от Евро 2024, очакваме Олимпиадата и разбира се началото на новата Лайънс година. Обещахме Ви прозрачност, последователност и отговорност като част от основните принципи на работа на КДУ. Искам да споделя с Вас, това което свършихме до тук и какво ни предстои.

Какво свършихме дотук :
Осъществихме всички административни дейности необходими за нормалното функциониране на Дистрикт 130 България, определихме състава на разширения кабинет, регионални и зонални председатели. Всички те, както и новите клубни ръководства са регистрирани в новия портал на LCI. Проведохме срещи с клубовете в Русе, Велико Търново, Търговище, като навсякъде срещнахме съмишленици и истински Лайънс приятели.

Какво предстои:
* Лео летен лагер от 27.07.2024 г. до 02.08.2024 г. /организиран от Лео и Лео-Лайънс клуб Плевен  Олимпийци/ с подкрепата на Лео Дистрикт България
* Заседание на КДУ  на 10.08.2024 г. в гр. Елена
* Първа национална Лайънс среща 06-08.09.2024 г.  в к.к. Албена, Хотел Калиакра Бийч / подробности за офертата и мероприятията на срещата в информацията в прикачения файл най-отдолу и на линк към събитието от календара /
* Обучение на президенти, зонални и регионални председатели 04-06.10.2024 г.  гр. Панагюрище

Надявам се, че всички Вие сте в добро настроение, здрави и в кондиция  за да посрещнете едно весело, усмихнато и щастливо лято заедно с вашите семейства. Желая Ви от все сърце прекрасни емоции в следващите месеци до срещата в Албена, където очаквам да сътворим един истински празник на българщината, спортния дух, приятелството и Лайонизма.

И не забравяйте  "Един за всички, всички за България"

д-р Любомир Димитров

Дистрикт Управител 2024-2025