Коледен благотворителен бал на ЛК София Св. Иван Рилски

На 09.12.2013г в хотел Шератон се проведе за шеста поредна годнина благатворителен бал на ЛК „Св.Йоан” и ЛК „ Св.Иван Рилски” .

Благотворителната инициатива уважиха посланника на република Казахстан Негово Превъзходителство Темиртай Избастин, Дистрикт управителя на Асоциацията на Лайънс клубовете от Дистрикт 130 България - Станислав Сираков, Веце ДУ Марин Филин, ПДУ Екатерина Игнатова, Регионален председател Полина Калпакчиева, Зонален Ръководител Лили Кожушкова, ЛК Видин, ЛК Витоша, ЛК Диамант, ЛК Пазарджик и други гости.

В присъствието на 155 гости бяха приети читирима нови члена в ЛК „ Св.Иван Рилски”.

Президентът на ЛК „ Св.Иван Рилски” Свилен Кръстанов връчи грамота за отличие на Светослав Иванов, за най - активен член на клуба през 2013г. , с което постави начало на традицията за ежегодно връчване на отличието. От името на двата клуба за значителен принос в развитеито им, с грамоти бяха отличени Григор Григоров и Георги Върбанов. За усърдна организационна работа с грамота бе отличен и Стоян Ковачев – Вице президент на ЛК Свети Йоан.

Основният принос за доброто настроение беше на членът на клуба Христо Димитров – продуцент и художествен ръководител на Национален фолклорен ансамбъл „Българе” , който дари сценария и организацията на програмата. В програмата участваха певицата Камелия Воче,  Борис Луков от „Уникалните гласове”, квартет „Интро” и артисти от ансамбъла.

От мероприятието бяха набрани общо 29 000 лв., като след приспадане на разходите сумата ще бъде употребена за закупуване на  силиконови лепенки и превързочни материали за „Пеперудените деца”.

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО

И БЛАГОСЛОВЕНА НОВА 2014 ГОДИНА

Свилен Кръстанов

ЛК София Св. Иван Рилски

Eгоистъ

Президентът на ЛК „ Св.Иван Рилски” Свилен Кръстанов има значителен принос в развитеито на клуба, както и Светослав Иванов. Ho Григор Григоров Боже! ... Защо? Уникалeн принос за доброто настроение ???