ПЪРВИ ЮБИЛЕЙ-5 ГОДИНИ НА НАЙ-КРАСИВИЯ КЛУБ

Красимира Манолова18:40, 20.06.2017г. | Прочетена : 2472

Лайънс клуб Свилена Свиленград отпразнува своя първи юбилей -5 години от създаването си с огнено латино парти , 250 гости , огромна торта и фойрверки.

2012 година постави началото на най-дамскит клуб в града. 23 дами с хъс ,възможнжсти, желания ,воля и добри сърца се събират и поставя началото на Лайън клуб Свилена . За своите 5 години членовете вече са 30, мероприятията  и инициативите над 90, сумите събрани и раздадени над 50000лв , усмиихнати  над 1000 деца. Четири президента умело водиха клуба през годините –Нели Адамова –създател и чарт президент, Елена Манлова- клуба получава „приз за най- бързо развиващ се клуб”,Красимира Манолова-клуба получава „приз за най-активен клуб на годината”и Димитрина Топалова –„приз за принос към лайнс движението”

„Ние служим”-девизът на Лайънс общността  подчинява вече пета година работата на клуба и тяхната лична кауза „ За повече детски усмивки”

Каузата на тазгодишният Летен благотворителен бал е  набиране средства за подпомагане участието на Мажоретен състав Свиленград на Европейското първенство в Холандия през есента . Част от парите , ще бъдат предоставени  и на надеждата в шаха Пеньо Василев-с който да се осигури участието му на национални международни турнири.

Стилното парти събра в ресторант Хестея приятели, спонсори,благодетели и официални гости от Дистрикт 130 България. Лично Дистрикт управителя Момчил Корназов уважи празника на чаровните дами, като поднесе специални благодарности,пожелания лични и клубни награди.

Гвоздеят на купона  и изненадата към всички гости пък бе колоритния Алфредо Торес ,който взриви дансинга и нажежи купона до крайна степен.Огромната торта  за всички гости и фоийрверките  придадоха истинска празничност на събитието.Сумата събрана от събитието е 7340 лв.

На многая лета!!!!